به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
سبد خرید شما خالی است!

آموزش خرید از گوگل پلی با ویزا کارت های تراول ایزی

یک از مواردی که مورد توجه بسیاری از کاربران ایرانی قرار دارد، استفاده از امکانات گوگل پلی می باشد که نیاز به داشتن کارت های اعتباری (ویزا کارت، مستر کارت و ... ) دارد.

برای خرید از گوگل پلی با استفاده از ویزاکارت، پس از ورود به صفحه Google Play می توانید با جستجو در دسته بندی ها، نرم افزار مودر نظر خود را انتخاب کنید :

 

 

بعد از انتخاب اپلیکیشن مورد نظر، بر روی دکمه آبی رنگ که قیمت آنرا مشخص کرده کلیک کنید:

 

 

در صورتی که اولین بار است این کار را انجام می دهید لازم است که برای تکمیل خرید خود یک روش پرداخت را به حساب گوگل خود اضافه کنید و نوع کارت اعتباری خود (ویزاکارت، مسترکارت و ...) را مشخص نمایید.

سپس بر روی دکمه Continue  کلیک کنید.

 

 

اگر قبلا این کار را انجام داده باشید، کافی است فقط شماره ویزا کارت خود را که قبلا آن را وارد کرده اید انتخاب کنید و باقی مراحل خرید را تکمیل کنید.

 

در غیر اینصورت در ادامه باید گزینه افزودن کارت را انتخاب و ادامه را کلیک کنید:

 

 

سپس شماره 16 رقمی ویزا کارت خود، تاریخ انقضا و کد سه رقمی CVC2 را مطابق آنچه روی کارتتان درج شده وارد نمایید:

 

 

 

پس از اطلاعات شماره و تاریخ کارت، نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

در قسمت بعد آدرس را وارد کنید.

انتخاب کشور بستگی دارد که از کدام کارت اعتباری استفاده می توانید. برای مثال ویزا کارت های تراول ایزی مربوط به امارات، ویزا کارت های سودیت بانک مربوط به تاجیکستان و مسترکارت های تهران ویزاکارت مربوط به انگلستان است. دقت نمایید Billing Adress ایران نمی تواند باشد.

اما بسیاری از نرم افزارها فقط مختص استفاده در کشور آمریکاست، در آن شرایط می توانید کشور خود را ایالات متحده انتخاب کنید.

 

 

شما می توانید از آدرس عمومی زیر استفاده کنید:

United States

Number 2293, Union Street

ANN ARBOR

MICHIGAN (MI(

 

در مرحله بعد پس از تیک زدنI Agree  گوگل، بر روی دکمه Accept&Buy کلیک کنید

 

 

 

در صورتی که با ارور 403 مواجه شدید، آن را نادیده گرفته و متناسب به نوع گوشی خود به مرکز دانلود رفته و برنامه خریداری شده را دانلود و نصب نمائید.

 

 

 

 

 

 

از برنامه ی خریداری شده لذت ببرید.

 

 

 

 

لازم است بدانید که اطلاعات ویزا کارت شما در اکانت کیف پول گوگل شما نیز ذخیره می شود و می توانید در آینده و برای خریدهای دیگر نیز از آن استفاده کنید.

در تایید خرید انجام شده نیز یک ایمیل به اکانت جی میل شما ارسال می شود.

 

 

 

برای آشنایی بیشتر با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت می توانید به مقاله آموزش عمومی پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت مراجعه نمایید.

در صورتی که هرگونه مشکلی داشتید، جهت راهنمایی می توانید در ساعات اداری با شماره پشتیبانی 02166478643 تماس و یا به آدرس info@tehranvisacard.com ایمیل ارسال بفرمائید.