به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
سبد خرید شما خالی است!

اتصال ویزاکارت های Travel-EZ به PayPal (پی پال)

یکی از مشکلاتی که همواره کاربران دارند انتقال پول های خرد به دوستان و آشنایان است. یکی از روش های این کار استفاده از شرکت های واسطه ای نظیر پی پال است. شما می توانید با در درست داشتن ویزا کارت و یا مستر کارت خود به آسانی یک اکانت پیپال ایجاد نمایید و از آن برای خریدهای اینترنتی و انتقال پول استفاده نمایید.

چگونه می توانید یک اکانت پیپال برای خود تشکیل دهید؟

توضیحات زیر راهنمایی برای وریفاید کردن ویزاکارت بر روی حساب پی پال می باشد. در نظر داشته باشید امکان تغییر مراحل یا ضوابط پی پال در هر زمانی امکان پذیر است. این مقاله صرفا راهنمایی برای مشتریان تهران ویزاکارت می باشد. ,

شرکت پی پال شرکتی آمریکایی است و به کاربران داخل ایران سرویس ارائه نمی دهد. لذا قبل از هر کاری لازم است IP خود را از IP ایران تغییر دهید. بدین منظور لازم از است از نرم افزارهایی استفاده نمایید که در طول زمان IP شما را دچار تغییر نمی کنند . برای اطمینان از اینکه  از آی پی غیر از ایران استفاده می کنید . آی پی خود را با سایت www.whatismyip.com  چک بفرمایید.

برای ایجاد اکانت پی پال با استفاده از ویزا کارت، در ابتدا می توانید به سایت Paypal.com مراجعه نمایید. بر  روی گزینه Sign Up کلیک نمایید.

 سپس گزینه Personal Account را انتخاب می نمایید.

 با وارد کردن ایمیل خود اقدام به انتخاب پسورد می نمایید. در مرحله بعد آدرس خود را انتخاب می نمایید. دقت نمایید از آدرس ایران استفاده نمی توانید استفاده کنید و از آدرسی در کشوری که ویزا کارت شما متعلق به آن است استفاده نمایید.

 

پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز دیگر، وارد اکانت می شوید.

در این مرجله اطلاعات کارت اعتباری خود (ویزا، مستر و ...) را  وارد نمایید و با توجه به آدرس شهر آی پی خود که در www.whatismyip.com  مشخص شده در سایتwww.yellowpages.com   یک آدرس در همان شهر انتخاب فرمایید. سپس گزینه Link Card را انتخاب می نمایید تا بتوانید کارت خود را به اکانت پیپال خود متصل نمایید. 

 

 

در این مرحله سوال مربوط به اکانت بانکی را با گزینه I’ll link my bank later انتخاب می نمایید.

 در صفحه بعد گزینه Not Now را انتخاب نمایید. در صفحه بعد اکانت شما تأیید می شود.

و ایمیلی مبتنی بر فعال سازی اکانتتان برایتان ارسال می­شود.

با باز کردن ایمیل می توانید روی لینک فعال­سازی اکانت کلیک نمایید:

اکانت پیپال خود را با وارد کردن پسورد خود وریفای نمایید.

پس از  ورود مجدد بر روی گزینه Account کلیلک نمایید تا پروفایل خود را مشاهده کنید. در اینجا می توانید در قسمت سمت چپ صفحه بالانس اکانت خود را مشاهده نمایید که در ابتدا 0 می باشد.

برای ارسال پول از طریق پیپال گزینه Pay or Send Money را انتخاب نمایید، سپس یکی از دو گزینه ارسال به بستگان و یا پرداخت صورت حساب خرید را انتخاب نمایید.

برای انتقال وجه شما باید ایمیل اکانت پیپال طرف مقابل خود را داشته باشید تا در این مرحله با انتخاب مبلغ و وارد نمودن ایمیل اکانت او بتوانید مبلغ را انتخاب نمایید.


 با کلیک بر روی گزینه Next می توانید نحوه برداشت پول را از بالانس اکانت پیپال خود و یا کارت متصل به اکانت خود انتخاب نموده و گزینه Send را کلیلک نمایید. در این قسمت می توانید شرح پرداخت خود را نیز وارد نموده تا علت انتقال وجه برای دریافت کننده مبلغ توضیح داده شود.

 در صورت داشتن موجودی و انتقال موفق پول، تأییدیه انتقال وجه نمایش داده می شود و هم زمان یک ایمیل حاوی رسید پرداخت از پیپال برای شما ارسال می شود.

 

برای دیدن جزئیات صورت حساب اینترنتی خود در قسمت پروفایل می توانید بر روی هر پرداخت کلیلک نموده تا جزئیات پرداخت و Transaction ID خود را ملاحظه نمایید.

در صورتی که دیگران هم برای شما مبلغی از طریق پیپال ارسال نمایند، ایمیلی از سمت شرکت پیپال برای شما ارسال خواهد شد.

 
   

به همین ترتیب می توانید ویزاکارت و مسترکارت های دیگر خود را نیز به اکانت پی پال خود متصل نمایید. توجه داشته باشید که هر کارت اعتباری را تنها می توانید در یک اکانت پی پال اضافه نمایید.