به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
سبد خرید شما خالی است!

ایجاد اکانت در پنل بانکی emoney - مستر کارت مجازی

eMoney یک پنل بانکی آنلاین است که شما می توانید کارت های تراول ایزی ویزا کات و مسترکارت هایی که خریداری کرده اید را در آنجا مشاهده کرده و اطلاعات خود را مدیریت نمایید. همچنین شما برای مشاهده اطلاعات  مستر کارتی که خریداری نموده اید، مشاهده موجودی، تراکنشهای موفق و ناموفق، ... می توانید از پنل بانکی eMoney استفاده کنید. در این راهنما نحوه ایجاد اکانت کاربری  در eMoney به ترتیب مراحل نشان داده شده است. شما بعد از خرید مستر کارت مجازی از روی وبسایت تهران ویزا کارت باید اکانت پنل بانکی eMoney خود را فعال کنید.

1- در وبسایت تهران ویزا کارت، از منوی بالای صفحه در بخش پنل اینترنتی کارت های ارزی روی گزینه ی "مدیریت کارت و شارژ مستر کارت ها" کلیک کنید.

2- در صفحه ی مدیریت کارت و شارژ مستر کارت ها در قسمت پایین، جمله ی " برای ورود اینجا را کلیک کنید " دیده می شود، روی گزینه ی ذکر شده کلیک نمایید تا به وبسایت eMoney هدایت شوید.

3- بعد از کلیک بر روی گزینه ی فوق وبسایت  https://emoneyonlineservices.com/ باز خواهد شد. از آنجاییکه تا کنون در این وبسایت حساب کاربری نداشته اید، بر روی گزینه ی first time login  کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4- ایمیل خود را وارد کنید.

نکته: ایمیلی که وارد می کنید حتما همان ایمیلی باشد که از طریق آن بر روی تهران ویزا کارت اکانت درست کرده اید. این ایمیل باید فعال بوده و امکان دسترسی به آن را داشته باشید. زیرا در مرحله فعال کردن اکانت eMoney  باید از داخل ایمیل، لینک تأییدیه را کلیک کنید. 

به علت اهمیت صحیح بودن ایمیل وارد شده، از شما خواسته می شود که ایمیل را دوباره وارد کنید و نام و نام خانوادگی را کامل کنید.

5- بعد از تکمیل صفحه قبل، ایمیل فعالسازی به آدرس ایمیلتان ارسال می شود و پیام مرتبط نشان داده می شود. 

6- در ایمیل ارسال شده به شما، بر روی لینک تأییدیه کلیک کنید.

نکته: به علت امنیت پنل بانکی آنلاین، لازم است حتما صفحه ایمیل خود و وبسایت eMoney را در یک مرورگر باز نمایید، تغییر مرورگر باعث غیر فعال شدن لینک می شود.

7- در صفحه باز شده، برای اکانت eMoney تان پسوردی را انتخاب کنید. حال می توانید با کلیک کردن روی گزینه "Login" وارد حساب کاربری خود شوید.

8-  وارد حساب کاربری خود در eMoney Products شوید. 

هنگام اولین ورود اطلاعات فردی خود را کامل کنید.)تاریخ تولد خود را مطابق با پاسپورت و همچنین شماره موبایل ایران خود را وارد نمایید.(

*) آدرسی که در این مرحله وارد می کنید، همان Billing address  شما می باشد و در هنگام خرید به آن نیاز دارید. با توجه به محل صدور کارت ها و حساسیت فعلی برخی از پذیرندگان جهانی بر روی کشور ایران پیشنهاد می شود که از  یک آدرس در کشور امارات برای ثبت در این قسمت استفاده کنید.

برای مثال :

Country: United Arab Emirates

Address Line 1: Sheikh Zayed Rd.

Address Line 2: -

City: Dubai

State/Province: AE

Pistal/Zip Code: 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بعد از تکمیل فرم بالا  save changesرا بزنید و وارد صفحه بعد شوید.

9- در این صفحه مستر کارت صادر شده خود را مشاهده می نمایید.

10- برای دریافت اطلاعات کارت، روی گزینه show card  کلیک بکنید. صفحه نمایش اطلاعات کارت نشان داده می شود. این اطلاعات شامل شماره 16 رقمی کارت، تاریخ انقضاء کارت، Cvv2 است و در پرداخت های آنلاین از آنها باید استفاده کنید. 

نکته: در پرداخت هایی که نام دارنده کارت از شما خواسته می شود، همان نامی که برای رجیستر در پنل بانکی eMoney استفاده کرده اید را می توانید ارائه کنید. برای انجام موفق پرداخت آنلاین ارزی، پیشنهاد می شود که حتما IP شما غیر از IP ایران باشد. برای این منظور از نرم افزار های مرتبط استفاده کنید.