به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
سبد خرید شما خالی است!

آموزش فعالسازی ویزاکارت های هدیه در پنل مدیریت کارت

برای ورود به مدیریت کارت از اینجا  وارد شوید.
 
 
 در کادر مشخص شده در تصویر ، شماره 16 رقمی ویزا کارت خود را وارد نمایید.  بر روی گزینه sign-up کلیک نمایید.
 
 
 
در این صفحه باید پین اولیه کارت خود را وارد نمایید. و سپس حروف امنیتی را در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی دکمه next کلیک نمایید.
 
 
 
در این صفحه باید اطلاعات خود را وارد نمایید و اطلاعات باید دقیق مطابق با گدرنامه شما باشد. دقت بفرمایید که این اطلاعات پس از ثبت قابلیت ویرایش ندارد.
 
 
 
شما در این قسمت باید user ID و password  برای کارت خود تعریف نمایید. همچنین می توانید با انتخاب کردن سوال امنیتی برای خود و پاسخ به آن سوال ، امنیت کارت خود را افزایش دهید
 بعد از پر کردن فیلد های خالی بر روی گزینه next  کلیک بفرمایید.
 
 
 
در این صفحه اطلاعات واردشده توسط شما ، پیش نمایش داده می شود. پس از حصول اطمینان از درستی اطلاعات حروف امنیتی در کادر مشخص شده وارده کرده و بر روی گزینه submit کلیک نمایید.
 
 
 
پیغامی که در پنجره زیر نمایش داده شده است ، نشان دهنده این است که عملیات به نام سازی با موفقیت انجام شده است. برای ادامه بر روی گزینه نمایش داده شده کلیک نمایید.
 
 
 
سپس شما به صفحه اصلی برای ورود هدایت می شوید. در کادر اول user ID خود را وارد کرده و در قسمت دوم password  را و بر روی دکمه Login کلیک نمایید.
 
 
 
برای دیدن گردش حساب خود و یا حصول اطمینان از فعال بودن کارت خود بر روی گزینه مشخص شده در تصویر زیر کلیک نمایید.
 
 
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، در قسمت اول می توانید status کارت خود را ملاحظه بفرمایید. زمانیکه open- All transaction را مشاهده کردید به این معنا می باشد
که کارت فعال بوده و قابل استفاده می باشد.
در قسمت دوم می توانید گردش مالی خود را مشاهده فرمایید.
 
 
 
بدین ترتیب می توانید علاوه بر چک کردن موجودی و تراکنش های ویزا کارت خود، علت ناموفق بودن تراکنش های رد شده را نیز مشاهده نمایید. همچنین امکان ریست کردن پین 4 رقمی کارت و پسورد ورود به پنل نیز وجود خواهد داشت.